НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 19 червня 2018 року N 464

м. Київ

Про скасування постанови НКРЕКП від 16 лютого 2018 року N 201

Відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), розпорядження Державної регуляторної служби України від 05 квітня 2018 року N 28 "Про усунення порушень законодавства у сфері ліцензування" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 лютого 2018 року N 201 "Про анулювання ліцензій з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА" (Постанова N 201).

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали