Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України Ляденка О. А., який балотується в одномандатному виборчому окрузі N 33 у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 1 липня 2019 року N 1404

Київ

Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України Ляденка О. А., який балотується в одномандатному виборчому окрузі N 33 у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 1 липня 2019 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Ляденка Олега Анатолійовича, який балотується в одномандатному виборчому окрузі N 33 у порядку самовисування, про відмову балотуватися кандидатом у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 21 червня 2019 року N 1116 (Постанова N 1116) Ляденка Олега Анатолійовича зареєстровано кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 33 у порядку самовисування.

Згідно з пунктом 1 частини п'ятої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України в разі звернення кандидата у народні депутати України не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування з письмовою заявою про відмову балотуватися.

Враховуючи викладене, відповідно до частин п'ятої (Закон N 4061-VI) та сьомої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 7 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію кандидата у народні депутати України Ляденка Олега Анатолійовича, який балотується в одномандатному виборчому окрузі N 33 у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

2. Внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 26 червня 2019 року N 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" (Постанова N 1346) (зі змінами), виключивши із додатка 23 відомості про кандидата у народні депутати України Ляденка О. А.

3. Довести зміст цієї постанови до відома Ляденка О. А. та видати йому її копію.

4. Цю постанову надіслати державному підприємству "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів".

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали