Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації кандидата в народні депутати України Торнера Д. Г., включеного до виборчого списку Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 липня 2019 року N 1767

Київ

Про скасування реєстрації кандидата в народні депутати України Торнера Д. Г., включеного до виборчого списку Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 15 червня 2019 року надійшла заява Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України, висунутих 6 червня 2019 року на позачерговому XXIII З'їзді цієї партії та включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України вказаної партії, в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Постановою Центральної виборчої комісії від 20 червня 2019 року N 1103 (Постанова N 1103) зареєстровано кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, зокрема Торнера Дмітрія Григоровича, 28 серпня 1980 року народження, включеного до виборчого списку під N 44.

Згідно з частиною другою статті 76 Конституції України, частиною першою статті 9 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) (далі - Закон) народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років.

За інформацією, що міститься в документах, поданих до Центральної виборчої комісії, Торнер Дмітрій Григорович народився 28 серпня 1980 року в місті Кишинів, Молдова, громадянин України, проживає на території України з 1980 року, має паспорт громадянина України у вигляді id-картки N 003396998, виданий 27 травня 2019 року Василівським РВ ГУ ДМС України у Дніпропетровській області.

Водночас, як свідчить інформація компетентних органів, що надійшла до Центральної виборчої комісії 12 липня 2019 року, зазначений паспорт оформлено Торнером Д. Г. на підставі обміну паспорта громадянина України серії ТТ N 012888, виданого 12 жовтня 2010 року Дніпровським РУ ГУ МВС України в місті Києві, оформленого на установчі дані Грозний Дмитро Григорович, 28 серпня 1980 року народження, який видано на підставі заяви Грозного Д. Г. від 12 жовтня 2010 року про видачу паспорта у зв'язку з втратою паспортного документа серії ЕВ N 183214, виданого 1 листопада 2007 року Долинським РВ УМВС України в Кіровоградській області.

Грозний Дмитро Григорович оформив паспортний документ серії ЕВ N 183214 на підставі заяви про видачу паспорта від 1 листопада 2007 року у зв'язку зі зміною прізвища з Мальченко на Грозний та при цьому надав паспортний документ серії ЕВ N 169210, виданий 5 липня 2007 року Долинським РВ УМВС України в Кіровоградській області, який оформлено на підставі заяви про обмін паспортного документа, що був виданий відповідним районним відділом УМВС України в Кіровоградській області.

Натомість бланк паспорта, виданий відповідним районним відділом УМВС України в Кіровоградській області, був списаний на іншу особу.

Таким чином, Комісію повідомлено про можливе незаконне оформлення кандидатом у народні депутати України Торнером Д. Г. паспортних документів України.

Враховуючи викладене, Комісія звернулася до правоохоронних органів з метою встановлення відповідності Торнера Д. Г. вимогам статті 9 Закону (Закон N 4061-VI).

У відповіді на запит Комісії Департамент інформатизації Міністерства внутрішніх справ України повідомив, що Торнер (Грозний, Мальченко, Некрасов) Дмітрій (Дмитро) станом на 15 липня 2019 року, за персонально-довідковим обліком єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України, незнятої та погашеної судимості не має.

Водночас на листи Центральної виборчої комісії від 17 липня 2019 року та від 18 липня 2019 року щодо підстав документування паспортами громадянина України та наявності підстав набуття громадянства України Торнером (Мальченком, Грозним) Дмітрієм (Дмитром) Григоровичем надійшла відповідь Державної міграційної служби України, в якій зазначено, що за результатами службових перевірок підстав оформлення паспортів громадянина України серії ЕВ N 169210, ЕВ N 183214, ТТ N 012888, N 003396998 зазначені документи визнано такими, які оформлені з порушенням вимог законодавства та відповідно до пункту 108 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 302 (Постанова N 302), є недійсними і підлягають вилученню та знищенню. Із заявою про набуття громадянства України в установленому порядку Торнер (Мальченко, Грозний) Дмітрій Григорович, 28 серпня 1980 року народження, до Державної міграційної служби України не звертався.

На запити Комісії від 18 липня 2019 року стосовно надання відомостей про документування паспортом громадянина України для виїзду за кордон кандидата в народні депутати України Торнера Дмітрія Григоровича, а також щодо наявності у нього громадянства України Державна міграційна служба України повідомила, що за наявними даними Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України Торнер (попередні прізвища - Мальченко, Грозний) Дмітрій (попереднє ім'я - Дмитро) Григорович, 28 серпня 1980 року народження, був документований відповідними паспортами громадянина України для виїзду за кордон, які станом на сьогодні є недійсними, зокрема паспорт громадянина України для виїзду за кордон, виданий 7 червня 2019 року, згідно з висновком службової перевірки визнано недійсним і таким, що підлягає вилученню.

Також Державна міграційна служба України зазначила, що "за наявними обліками територіальних органів ДМС України (крім ГУ ДМС України в АР Крим, УДМС України в місті Севастополь, та окремих населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року N 1085-р (Перелік N 1085-р) (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року N 410-р (Розпорядження N 410-р)) Торнер Дмітрій Григорович, 28 серпня 1980 року народження, з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався, підстав вважати його громадянином України немає".

Указане свідчить, що Торнер Д. Г. не є громадянином України, а отже, ним не дотримано вимог, установлених частиною другою статті 76 Конституції України, частиною першою статті 9 Закону (Закон N 4061-VI).

Згідно з пунктом 8 частини п'ятої статті 61 Закону (Закон N 4061-VI) виявлення Центральною виборчою комісією обставин, які позбавляють особу, висунуту кандидатом у народні депутати України, права бути обраною депутатом відповідно до статті 9 Закону (Закон N 4061-VI), є підставою для скасування Комісією реєстрації кандидата в народні депутати України.

Враховуючи викладене, відповідно до статті 76 Конституції України, статті 9 (Закон N 4061-VI), частин п'ятої (Закон N 4061-VI) та сьомої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 7 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію кандидата в народні депутати України Торнера Дмітрія Григоровича, включеного до виборчого списку Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" під N 44, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, виключивши його із зазначеного виборчого списку.

2. Копію цієї постанови видати представнику Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали