Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах N 30 та N 184

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 березня 2019 року N 609

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах N 30 та N 184

До Центральної виборчої комісії 19 березня 2019 року надійшли заяви кандидата на пост Президента України Кошулинського Руслана Володимировича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довірених осіб кандидата на пост Президента України в територіальних виборчих округах N 30 та N 184 Злючого Сергія Дмитровича і Ратушного Ігоря Алімовича та реєстрації його довірених осіб у вказаних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановами Комісії від 8 лютого 2019 року N 281 (Постанова N 281) Злючого Сергія Дмитровича та від 13 лютого 2019 року N 308 (Постанова N 308) Ратушного Ігоря Алімовича зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. у територіальних виборчих округах N 30 та N 184 відповідно.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. у територіальних виборчих округах, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Руслана Володимировича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Злючого Сергія Дмитровича та Ратушного Ігоря Алімовича в територіальних виборчих округах N 30 та N 184 відповідно.

2. Зобов'язати Злючого С. Д. та Ратушного І. А. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. у територіальних виборчих округах N 30 та N 184.

3. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Руслана Володимировича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах згідно з додатком.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довірених осіб встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
20.03.2019 N 609

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Р. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

Номер територіального виборчого округу

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата на пост Президента України

30

Залевська Олена Юріївна

184

Василенко Світлана Миколаївна

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали