Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 березня 2019 року N 608

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

До Центральної виборчої комісії 19 березня 2019 року надійшли заяви кандидата на пост Президента України Вілкула Олександра Юрійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 156 Кравця Аркадія Володимировича та реєстрації його довірених осіб у територіальних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 13 лютого 2019 року N 309 (Постанова N 309) Кравця Аркадія Володимировича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. в територіальному виборчому окрузі N 156.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації довірених осіб кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. в територіальних виборчих округах, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Вілкула Олександра Юрійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Кравця Аркадія Володимировича в територіальному виборчому окрузі N 156.

2. Зобов'язати Кравця А. В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. у територіальному виборчому окрузі N 156.

3. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Вілкула Олександра Юрійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах згідно з додатком.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довірених осіб встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
20.03.2019 N 608

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидата на пост Президента України Вілкула О. Ю. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

Номер територіального виборчого округу

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата на пост Президента України

105

Гузенко Олексій Віталійович

106

Величко Марина Вікторівна

107

Строкань Володимир Володимирович

112

Ладигін Володимир Олександрович

113

Рудавіна Віта Олександрівна

114

Биков Дмитро Іванович

156

Рудь Валентина Володимирівна

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали