Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 квітня 2019 року N 817

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

До Центральної виборчої комісії 16 квітня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довірених осіб кандидата на пост Президента України в територіальних виборчих округах N 88, 114, 158, 159 та реєстрації його довірених осіб у вказаних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановами Комісії від 22 лютого 2019 року N 366 (Постанова N 366) Мельниченко Ірину Зінов'ївну та Курка Олександра Івановича зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. відповідно в територіальних виборчих округах N 158 та N 159, від 27 березня 2019 року N 700 (Постанова N 700) Гринів Яну Василівну та Красноруцького Олександра Миколайовича - відповідно в територіальних виборчих округах N 88 та N 114.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. в територіальних виборчих округах, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Гринів Яни Василівни, Красноруцького Олександра Миколайовича, Мельниченко Ірини Зінов'ївни, Курка Олександра Івановича в територіальних виборчих округах N 88, 114, 158, 159 відповідно.

2. Зобов'язати Гринів Я. В., Красноруцького О. М., Мельниченко І. З., Курка О. І. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. у відповідних територіальних виборчих округах.

3. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах згідно з додатком.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довірених осіб встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
16.04.2019 N 817

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

Номер територіального виборчого округу

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата на пост Президента України

88

Лейб'юк Богдан Богданович

114

Супрун Лариса Михайлівна

158

Середа Валерій Григорович

159

Савицький Богдан Дмитрович

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали