Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 112

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 8 березня 2019 року N 516

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 112

До Центральної виборчої комісії 7 березня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 112 Шутлівої Юлії Володимирівни та реєстрації Кузьміна Олександра Вікторовича його довіреною особою в указаному виборчому окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 19 лютого 2019 року N 335 (Постанова N 335) Шутліву Юлію Володимирівну зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в територіальному виборчому окрузі N 112.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Кузьміна Олександра Вікторовича довіреною особою кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в територіальному виборчому окрузі N 112, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Шутлівої Юлії Володимирівни в територіальному виборчому окрузі N 112.

2. Зобов'язати Шутліву Ю. В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в територіальному виборчому окрузі N 112.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Кузьміна Олександра Вікторовича в територіальному виборчому окрузі N 112.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довіреної особи встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали