Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Соловйова О. М. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 212

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 березня 2019 року N 611

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Соловйова О. М. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 212

До Центральної виборчої комісії 19 березня 2019 року надійшла заява довіреної особи кандидата на пост Президента України Соловйова Олександра Миколайовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 212 Євтушевського Костянтина Миколайовича про складення своїх повноважень.

Також до Центральної виборчої комісії надійшла заява кандидата на пост Президента України Соловйова Олександра Миколайовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року щодо реєстрації його довіреної особи в територіальному виборчому окрузі N 212, до якої додано письмову заяву відповідної особи про згоду представляти інтереси кандидата на пост Президента України в указаному виборчому окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 4 березня 2019 року N 454 (Постанова N 454) Євтушевського Костянтина Миколайовича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Соловйова О. М. у територіальному виборчому окрузі N 212.

Згідно з частиною сьомою статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" довірена особа кандидата на пост Президента України має право у будь-який час до дня виборів звернутися до Центральної виборчої комісії із заявою про складення своїх повноважень.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Мельничука Віктора Анатолійовича довіреною особою кандидата на пост Президента України Соловйова О. М. у територіальному виборчому окрузі N 212, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Соловйова Олександра Миколайовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Євтушевського Костянтина Миколайовича в територіальному виборчому окрузі N 212.

2. Зобов'язати Євтушевського К. М. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Соловйова О. М. у територіальному виборчому окрузі N 212.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Соловйова Олександра Миколайовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Мельничука Віктора Анатолійовича в територіальному виборчому окрузі N 212.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довіреної особи встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Соловйова О. М. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали