Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Данилюка О. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 216

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 березня 2019 року N 610

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Данилюка О. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 216

До Центральної виборчої комісії 19 березня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Данилюка Олександра Володимировича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 216 Шевченка Олега Анатолійовича та реєстрації Панасюк Ольги Миколаївни його довіреною особою в указаному виборчому окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 19 лютого 2019 року N 336 (Постанова N 336) Шевченка Олега Анатолійовича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Данилюка О. В. у територіальному виборчому окрузі N 216.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Панасюк Ольги Миколаївни довіреною особою кандидата на пост Президента України Данилюка О. В. у територіальному виборчому окрузі N 216, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої, дев'ятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Данилюка Олександра Володимировича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Шевченка Олега Анатолійовича в територіальному виборчому окрузі N 216.

2. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Данилюка Олександра Володимировича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Панасюк Ольгу Миколаївну в територіальному виборчому окрузі N 216.

3. Копію цієї постанови та посвідчення довіреної особи встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Данилюка О. В. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали