Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю. А. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 181

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 26 березня 2019 року N 686

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю. А. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 181

До Центральної виборчої комісії 25 березня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Бойка Юрія Анатолійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 181 Горбатовського Володимира Володимировича та реєстрації Фільчакова Валерія Володимировича його довіреною особою в указаному виборчому окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 21 лютого 2019 року N 360 (Постанова N 360) Горбатовського Володимира Володимировича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Бойка Ю. А. в територіальному виборчому окрузі N 181.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Фільчакова Валерія Володимировича довіреною особою кандидата на пост Президента України Бойка Ю. А. в територіальному виборчому окрузі N 181, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Юрія Анатолійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Горбатовського Володимира Володимировича в територіальному виборчому окрузі N 181.

2. Зобов'язати Горбатовського В. В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю. А. в територіальному виборчому окрузі N 181.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Бойка Юрія Анатолійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Фільчакова Валерія Володимировича в територіальному виборчому окрузі N 181.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довіреної особи встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Бойка Ю. А. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали