Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 89

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2019 року N 734

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі N 89

До Центральної виборчої комісії 29 березня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Тимошенко Юлії Володимирівни на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 89 Луцака Мирослава Богдановича та реєстрації Беци Василя Миколайовича її довіреною особою в указаному виборчому окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 8 лютого 2019 року N 279 (Постанова N 279) Луцака Мирослава Богдановича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. у територіальному виборчому окрузі N 89.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Беци Василя Миколайовича довіреною особою кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. у територіальному виборчому окрузі N 89, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Тимошенко Юлії Володимирівни на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Луцака Мирослава Богдановича в територіальному виборчому окрузі N 89.

2. Зобов'язати Луцака М. Б. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. в територіальному виборчому окрузі N 89.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Тимошенко Юлії Володимирівни на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Бецу Василя Миколайовича в територіальному виборчому окрузі N 89.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довіреної особи встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали