Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Махніцького О. І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 124 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 липня 2019 року N 1770

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Махніцького О. І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 124 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 20 липня 2019 року надійшли заява та подання кандидата в народні депутати України Махніцького Олега Ігоровича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 124 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, разом з іншими документами про припинення повноважень його довіреної особи Махніцького Володимира Михайловича і реєстрацію Березюк Марії Григорівни його довіреною особою.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 4 липня 2019 року N 1480 (Постанова N 1480) Махніцького Володимира Михайловича зареєстровано довіреною особою кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 124 Махніцького О. І.

Згідно з частиною дев'ятою статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі має право в будь-який час до дня голосування звернутися із заявою до Центральної виборчої комісії про припинення повноважень його довіреної особи і подати документи для реєстрації іншої особи в порядку, встановленому цим Законом (Закон N 4061-VI).

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Березюк Марії Григорівни довіреною особою кандидата в народні депутати України Махніцького О. І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 124 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI).

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 11 частини другої статті 30 (Закон N 4061-VI), частини другої статті 75 (Закон N 4061-VI), частин третьої - п'ятої (Закон N 4061-VI), дев'ятої (Закон N 4061-VI), одинадцятої (Закон N 4061-VI), дванадцятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Махніцького Олега Ігоровича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 124 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, Махніцького Володимира Михайловича.

2. Зобов'язати Махніцького В. М. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата в народні депутати України Махніцького Олега Ігоровича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 124 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, Березюк Марію Григорівну.

4. Видати посвідчення встановленого зразка відповідній довіреній особі кандидата в народні депутати України.

5. Копію цієї постанови надіслати кандидату в народні депутати України Махніцькому О. І. та Махніцькому В. М.

6. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали