Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "ГОЛОС" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 липня 2019 року N 1703

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "ГОЛОС" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшли заяви Політичної партії "ГОЛОС" разом з іншими документами про відкликання та реєстрацію уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 30 червня 2019 року N 1387 (Постанова N 1387) було зареєстровано уповноважених осіб Політичної партії "ГОЛОС", зокрема, в одномандатних виборчих округах N 94, 95 та 96.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) керівний орган політичної партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи політичної партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою, шостою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації уповноважених осіб Політичної партії "ГОЛОС" в одномандатних виборчих округах, вимогам указаного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частин другої (Закон N 4061-VI), п'ятої - сьомої (Закон N 4061-VI), десятої - дванадцятої статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "ГОЛОС" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком 1.

2. Зобов'язати осіб, реєстрацію яких уповноваженими особами Політичної партії "ГОЛОС" в одномандатних виборчих округах скасовано, невідкладно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення уповноважених осіб.

3. Зареєструвати уповноважених осіб Політичної партії "ГОЛОС" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком 2.

4. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних уповноважених осіб встановленої форми видати представнику Політичної партії "ГОЛОС" у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
16.07.2019 N 1703

СПИСОК
уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, реєстрацію яких скасовано

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

94

Краля Олексій Ілліч

95

Іванченко Василь Іванович

96

Лобанова Дарина Олександрівна

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА

 

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
16.07.2019 N 1703

СПИСОК
уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

94

Таценко Ніна Миколаївна

95

Рижченко Олена Михайлівна

96

Левенок Марина Василівна

102

Головко Олександр Михайлович

118

Кавчук Андрій Вікторович

130

Васильєв Олександр Сергійович

132

Хімчак Ігор Володимирович

209

Ковтун Андрій Володимирович

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали