КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 757/6993

Про скасування рішення Київради від 10.07.2003 N 597/757 "Про Основні вимоги проведення оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Києва для бухгалтерського обліку та фінансової звітності"

З метою дотримання вимог частини першої статті 9 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Скасувати рішення Київради від 10.07.2003 N 597/757 "Про Основні вимоги проведення оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Києва для бухгалтерського обліку та фінансової звітності".

2. Взяти до відома, що проведення суб'єктами оціночної діяльності незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Києва з метою відображення його вартості у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності здійснюється відповідно до нормативно-правових актів з оцінки майна.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали