Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування рішення Національної ради від 12.12.2019 N 2204 "Про заяву ТОВ "АУТО ТІВІ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне за технологією ОТТ, логотип: "Знак являє собою комбіноване зображення цифри "1" білого кольору на шестикутнику неправильної форми червоного кольору з округлими краями. Цифра "1" символізує назву телеканалу "Перший автомобільний" та виконана без засічок. Червоний шестикутник зменшується по ширині від верхньої до нижньої частини зображення")"

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 лютого 2020 року N 175

Про скасування рішення Національної ради від 12.12.2019 N 2204 "Про заяву ТОВ "АУТО ТІВІ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне за технологією ОТТ, логотип: "Знак являє собою комбіноване зображення цифри "1" білого кольору на шестикутнику неправильної форми червоного кольору з округлими краями. Цифра "1" символізує назву телеканалу "Перший автомобільний" та виконана без засічок. Червоний шестикутник зменшується по ширині від верхньої до нижньої частини зображення")"

У зв'язку з несплатою ліцензійного збору ТОВ "АУТО ТІВІ", м. Київ (місцезнаходження юридичної особи: вул. Золотоустівська, буд. 50, м. Київ, 01135; директор Кулакова О. І.), керуючись статтями 31, 32, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 17, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Скасувати рішення Національної ради від 12.12.2019 N 2204 "Про заяву ТОВ "АУТО ТІВІ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне за технологією ОТТ, логотип: "Знак являє собою комбіноване зображення цифри "1" білого кольору на шестикутнику неправильної форми червоного кольору з округлими краями. Цифра "1" символізує назву телеканалу "Перший автомобільний" та виконана без засічок. Червоний шестикутник зменшується по ширині від верхньої до нижньої частини зображення")".

2. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування та юридичне управління.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали