Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про скасування рішення щодо застосування штрафних санкцій та застосування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску

ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

24.01.2019 р.

Справа N 812/292/18

 

Адміністративне провадження N Пз/9901/22/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача - Ханової Р. Ф., суддів: Бившевої Л. І., Гончарової І. А., Олендера І. Я., Шипуліної Т. М., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання Обласної комунальної установи "Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень" про виправлення описки в рішенні Верховного Суду від 30 березня 2018 року у справі N 812/292/18 за позовом Обласної комунальної установи "Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень" до Головного управління ДФС у Луганській області про скасування рішення, установив:

В провадженні Верховного Суду перебувала адміністративна справа за позовом Обласної комунальної установи "Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень" до Головного управління Державної фіскальної служби України у Луганській області про скасування рішення.

Рішенням Верховного Суду від 30 березня 2018 року, залишеним без змін постановою Великої Палати Верховного Суду від 06 листопада 2018 року (Постанова N 11-532заі18, 812/292/18, Пз/9901/22/18), адміністративний позов Обласної комунальної установи "Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень" задоволено, скасовано рішення Головного управління ДФС у Луганській області від 13 грудня 2017 року N 0040151304 про застосування штрафних санкцій та застосування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску в загальній сумі 45082,77 гривні.

15 листопада 2018 року на адресу Верховного Суду надійшло клопотання позивача у справі про виправлення описки в зазначеному рішенні Верховного Суду, а саме, зазначити замість помилкової назви позивача "Обласна комунальна установа "Луганський центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень" правильну назву "Обласна комунальна установа "Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень".

Окрім того, в зазначеному рішенні Верховного Суду допущено описку в назві відповідача, а саме помилково зазначено в тексті рішення "Головне управління Державної фіскальної служби України у Луганській області" замість правильної назви "Головне управління ДФС у Луганській області".

Відповідно до частин першої ( N 2747-IV), другої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи.

На підставі викладеного, з врахуванням вимог статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) ухвалив:

Виправити допущену судом описку в рішенні Верховного Суду від 30 березня 2018 року у справі N 812/292/18 зазначивши по тексту постанови у відповідних відмінках правильну назву позивача - "Обласна комунальна установа "Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень" та правильну назву відповідача "Головне управління ДФС у Луганській області".

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді:

Р. Ф. Ханова

 

Л. І. Бившева

 

І. А. Гончарова

 

І. Я. Олендер

 

Т. М. Шипуліна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали