ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.07.2012 р. N 1267

Київ

Про скасування розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.05.2012 N 706

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою ефективного управління будівництвом об'єкта "Реконструкція дамб мулових полів N 1 та N 2 Бортницької станції аерації", скорочення його термінів та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Скасувати розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.05.2012 N 706 "Про передачу функцій замовника робіт з реконструкції дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації" (Розпорядження N 706).

2. Головному управлінню комунального господарства подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали