МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про скасування запроваджених Україною заходів у відповідь на дискримінаційні дії Республіки Узбекистан щодо законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України при реалізації легкових автомобілів українського походження на ринку Республіки Узбекистан

23.01.2012 відповідно до статті 29 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.99 N 2120 "Про затвердження Порядку проведення розслідувань з метою встановлення фактів дискримінаційних та/або недружніх дій з боку інших держав, митних союзів чи економічних угруповань щодо законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності" Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі - Комісія) прийняла рішення N 270/2012/4423-09 "Про скасування запроваджених Україною заходів у відповідь на дискримінаційні дії Республіки Узбекистан щодо законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України при реалізації легкових автомобілів українського походження на ринку Республіки Узбекистан" (далі - Рішення Комісії).

Рішення Комісії було прийняте за результатами розгляду матеріалів, підготовлених Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Комісією було встановлено, що Узбецька сторона врегулювала питання стосовно припинення дискримінаційних дій щодо законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України при реалізації легкових автомобілів українського походження на ринку Республіки Узбекистан шляхом прийняття постанови Президента Республіки Узбекистан "Про додаткові заходи щодо упорядкування ввезення на територію Республіки Узбекистан автотранспортних засобів" від 13.12.2011 N ПП-1658.

Комісія рекомендувала Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо скасування дії постанови Кабінету Міністрів України "Про запровадження режиму ліцензування та встановлення квот на імпорт легкових автомобілів походженням з Республіки Узбекистан" від 12.10.2011 N 1073 (Постанова N 1073).

Комісія доручила Міністерству економічного розвитку і торгівлі України розробити відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України та у встановленому порядку внести його на розгляд Кабінету Міністрів України.

Рішення Комісії набирає чинності з дня опублікування цього повідомлення.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали