МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 262

Про складання і надання звітів про виконання показників фінансових планів у I - IV кварталах та за 2012 рік

Відповідно до наказу Міністерства економіки України від 21.06.2005 N 173 "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств, акціонерних, холдингових компаній та інших суб'єктів господарювання, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірніх підприємств" (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.07.2005 за N 729/11009, та з метою своєчасного й якісного складання і надання звітів про виконання показників фінансових планів наказую:

1. Керівникам підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та щодо яких Міністерство здійснює функції з управління державними корпоративними правами (далі - підприємства):

1.1. Забезпечити складання та подання Міністерству енергетики та вугільної промисловості України звітів про виконання показників фінансових планів у I - IV кварталах та за 2012 рік у форматі відповідного програмного комплексу і в терміни, встановлені наказом Міненерговугілля від 28.03.2012 N 199 "Про складання і затвердження квартальних звітів і балансів на 2012 рік" (Наказ N 199).

1.2. Додавати до звіту про виконання показників фінансових планів у I - IV кварталах та за 2012 рік на паперових носіях та у форматі відповідного програмного комплексу:

• баланс підприємства на звітну дату;

• звіт про фінансові результати підприємства за звітний період;

• звіт з праці, ф. N 1-ПВ (Наказ N 163, N 1-ПВ);

• звіт про капітальні інвестиції, ф. N 2-інвестиції;

• копію звіту керівника підприємства про виконання показників використання державного майна і прибутку за звітний період з пояснювальною запискою до нього;

• пояснювальну записку щодо результатів діяльності підприємства у I - IV кварталах та за 2012 рік з обґрунтуваннями щодо відхилення звітних показників від запланованих;

• інші обгрунтувальні та пояснювальні матеріали, необхідні для здійснення детального аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства.

1.3. У разі отримання підприємством від'ємного результату за показником чистий прибуток додавати до вищезазначених документів на паперових носіях довідку про заходи, які вжито для скорочення збитковості.

1.4. Відрядити до Міністерства енергетики та вугільної промисловості осіб, відповідальних за складання та надання звітності про виконання показників фінансових планів.

2. Департаменту фінансово-економічної політики (Бондаренко А. Ю.) забезпечити складання і подання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України консолідованої звітності про виконання показників фінансових планів підприємств у визначені терміни.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали