РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про скликання позачергової сесії Верховної Ради України шостого скликання

У зв'язку з вимогою 157 народних депутатів України про скликання позачергової сесії Верховної Ради України шостого скликання та відповідно до частини другої статті 83 Конституції України, частини другої статті 11 Регламенту Верховної Ради України:

1. Скликати позачергову сесію Верховної Ради України шостого скликання на 10 годину 30 липня 2012 року з розглядом на ній таких питань:

Кадрові питання, що стосуються компетенції Верховної Ради України.

Про проекти постанов Верховної Ради України, внесені в порядку, передбаченому статтею 48 Регламенту Верховної Ради України.

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) (щодо фінансування проектів заміщення природного газу).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) (щодо видатків Державного агентства екологічних інвестицій України).

Про проект Закону про ратифікацію Договору про зону вільної торгівлі (Перелік).

Про проект Закону про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць.

Про проект Закону про внесення зміни до пункту 4 розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України ( N 4495-VI) щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки.

Про проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про іпотечні облігації" (щодо випуску та обігу іпотечних облігацій).

2. Керівнику Апарату Верховної Ради України В. ЗАЙЧУКУ забезпечити опублікування у газеті "Голос України" тексту цього Розпорядження та відповідне інформування народних депутатів України.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
26 липня 2012 року
N 648

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали