МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2011 року N 790

Про списання державного майна з балансу ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 29.07.2011 N 332 "Про затвердження Порядку розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України" (Порядок N 332), протоколу засідання постійно діючої комісії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, від 08.11.2011 N 101 і на підставі звернення ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" від 23.05.2011 N 245 наказую:

1. Погодити пропозицію ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" щодо списання з балансу державного майна у кількості 15 (п'ятнадцять) одиниць, загальною первісною вартістю 21439,11 (двадцять одна тисяча чотириста тридцять дев'ять) гривень 11 коп., згідно з додатком, у порядку, визначеному чинним законодавством, за умови отримання дозволу податкової інспекції, відсутності на момент списання застави, судових позовів, а також якщо не введено процедуру санації або ліквідації у справі про банкрутство.

2. Генеральному директору ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" Кравчуку О. Л.:

2.1. Оприбуткувати за результатами списання майна з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку придатні для подальшого використання вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого майна.

Грошові кошти, отримані внаслідок списання державного майна, спрямувати відповідно до вимог чинного законодавства.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами у місячний термін після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування списаного державного майна звіт про списання майна згідно з додатком 3 до наказу Міненерговугілля України від 29.07.2011 N 332 (Порядок N 332).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали