МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 606

Про списання державного майна з балансу ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 29.07.2011 N 332 "Про затвердження Порядку розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України" (Порядок N 332), протоколу засідання постійно діючої комісії Міненерговугілля України щодо розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства, від 28.09.2011 N 75 та враховуючи звернення ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" (лист від 30.08.2011 N 454) наказую:

1. Погодити пропозицію ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" щодо списання державного майна з балансу підприємства у кількості 21 (двадцяти однієї) одиниці загальною первісною вартістю 1686975 (один мільйон шістсот вісімдесят шість тисяч дев'ятсот сімдесят п'ять) гривень згідно з додатком до цього наказу у порядку, визначеному чинним законодавством, за умови відсутності на момент списання судових позовів, податкової застави на це майно, а також якщо не введено процедуру санації або ліквідації у справі про банкрутство підприємства.

2. Генеральному директору ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" Кравчуку О. Л.:

2.1. Оприбуткувати за результатами списання державного майна з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку придатні для подальшого використання вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого майна.

Грошові кошти, отримані внаслідок списання державного майна, спрямувати відповідно до вимог чинного законодавства.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у місячний термін після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування списаного майна звіт про списання державного майна згідно з додатком 3 до наказу Міненерговугілля України від 29.07.2011 N 332 (Порядок N 332).

2.3. Забезпечити після закінчення процедури списання державного майна внесення відповідної інформації до АС "Юридичні особи".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали