МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 квітня 2012 року N 249

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Центральної санітарно-епідеміологічної станції на водному транспорті

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, та Протоколу N 59 від 05.04.2012 наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Центральної санітарно-епідеміологічної станції на водному транспорті згідно з відомістю від 06.02.2012 N 3 на загальну суму за первісною вартістю 40359,00 (сорок тисяч триста п'ятдесят дев'ять) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Головному державному санітарному лікарю Центральної санітарно-епідеміологічної станції на водному транспорті Голубятникову М. І. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали