МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 листопада 2011 року N 798

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, наказую:

1. Дати згоду па списання основних засобів, які обліковуються на балансі Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції, згідно з відомістю від 01.02.2011 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 28500,00 (двадцять вісім тисяч п'ятсот) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Головному державному санітарному лікарю Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції Донцю М. П. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали