МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2012 року N 392

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція на залізничному транспорті України" Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів) морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, та Протоколу N 61 від 09.04.2012 наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція на залізничному транспорті України" Міністерства охорони здоров'я України згідно з відомістю від 27.03.2012 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 15722,00 (п'ятнадцять тисяч сімсот двадцять дві) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Головному державному санітарному лікарю Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція на залізничному транспорті України" Міністерства охорони здоров'я України Макомелі Р. М. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали