МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 381

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Державного закладу "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродукції Міністерства охорони здоров'я України"

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, та Протоколу N 41 від 12.04.2012 наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродукції Міністерства охорони здоров'я України", згідно з відомістю від 01.02.2012 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 65829,00 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот двадцять дев'ять) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Директору Державного закладу "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродукції Міністерства охорони здоров'я України" Пітьку В. А. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали