МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 червня 2012 року N 414

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Державного закладу "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів) морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, та Протоколу N 67 від 15.05.2012 наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України, згідно з відомістю від 05.04.2012 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 78207,00 (сімдесят вісім тисяч двісті сім) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 2.

2. Головному державному санітарному лікарю Державного закладу "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України Стряпачуку В. О. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали