МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 липня 2012 року N 538

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Державної установи "Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського"

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів) морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, та протоколу N 82 від 14.06.2012 наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Державної установи "Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського" згідно з відомістю від 04.05.2012 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 12338,00 (дванадцять тисяч триста тридцять вісім) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Ректору Державної установи "Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського" Бабаніну А. А. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали