Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2010 року N 1009

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України", згідно з відомістю від 01.11.2010 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 266787 (двісті шістдесят шість тисяч сімсот вісімдесят сім) грн. 08 коп., кількість об'єктів - 62.

2. Генеральному директору державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" Бліхару В. Є. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку державних підприємств, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Буніну С. С.

 

Міністр 

З. М. Митник 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали