МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 грудня 2011 року N 930

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, та Протоколу N 25 від 13-12-2011 наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України, згідно з відомістю від 31.10.2011 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 18012,00 (вісімнадцять тисяч дванадцять) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Головному лікарю Державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України Циганію О. Д. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали