МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 грудня 2011 року N 840

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Харківського національного медичного університету

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне та протоколу N 18 від 22-11-2011, наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Харківського національного медичного університету, згідно з відомістю від 01.06.2011 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 249958,00 (двісті сорок дев'ять тисяч дев'ятсот п'ятдесят вісім) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 24.

2. Ректору Харківського національного медичного університету Лісовому В. М. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали