МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 жовтня 2011 року N 571

Про співпрацю між Міненерговугілля та навчальними закладами України

З метою покращення співробітництва та взаємодії між Міністерством енергетики та вугільної промисловості, підприємствами ПЕК і вищими навчальними закладами та коледжами України, визначення потреби у фахівцях, підготовки та підвищення якості їх навчання наказую:

1. Рекомендувати керівникам державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави (далі - підприємства ПЕК):

1.1. Укласти довгострокові договори про співпрацю з вищими навчальними закладами та коледжами України з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за напрямками діяльності підприємств згідно з переліком, що додається.

1.2. Розробити спільно з керівниками навчальних закладів графіки зустрічей, проведення круглих столів та інших заходів щодо підвищення якості підготовки фахівців для підприємств ПЕК.

1.3. Інформувати Міненерговугілля про результати виконаної роботи до 1 грудня 2011 року.

2. Заступнику Міністра - керівнику апарату Макусі В. О., Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.), голові науково-експертної ради Міненерговугілля Лучнікову В. А.:

2.1. Звернутися до керівників вищих навчальних закладів та коледжів України з пропозицією щодо сприяння укладанню договорів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів для підприємств ПЕК.

2.2. Провести до 20 жовтня 2011 року спільну нараду з керівниками підприємств ПЕК і вищих навчальних закладів та коледжів України з визначення напрямів подальшої співпраці.

2.3. Підготувати за результатами наради план заходів з питань проведення лекцій, проходження практики студентами на підприємствах ПЕК.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали