Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про спрямування у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду на проведення розрахунків з компанією "AKIN GUMP Strauss Hauer & Feld, LLP"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 листопада 2010 р. N 1052

Київ

Про спрямування у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду на проведення розрахунків з компанією "AKIN GUMP Strauss Hauer & Feld, LLP"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 1900 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 12 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", та збільшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 14 частини першої статті 74 зазначеного Закону, спрямувавши їх на проведення державним підприємством "Укрвакцина" розрахунків з компанією "AKIN GUMP Strauss Hauer & Feld, LLP".

2. Виділити Міністерству охорони здоров'я на безповоротній основі кошти Стабілізаційного фонду в сумі 1900 тис. гривень.

3. Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для проведення державним підприємством "Укрвакцина" розрахунків з компанією "AKIN GUMP Strauss Hauer & Feld, LLP", що додається.

4. Міністерству охорони здоров'я поінформувати у триденний строк Міністерство фінансів про розподіл коштів, виділених відповідно до цієї постанови, за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету.

5. Державному казначейству перерахувати Міністерству охорони здоров'я кошти, виділені відповідно до цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 


Інд. 28

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 листопада 2010 р. N 1052 


ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для проведення державним підприємством "Укрвакцина" розрахунків з компанією "AKIN GUMP Strauss Hauer & Feld, LLP"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 14 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" за напрямом "Інші витрати", для проведення державним підприємством "Укрвакцина" розрахунків з компанією "AKIN GUMP Strauss Hauer & Feld, LLP" за договором про надання послуг у галузі права щодо повернення бюджетних коштів, які були отримані у 2008 і 2009 роках та I кварталі 2010 р. шляхом порушень, їх розпорядникам (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти виділяються відповідно до Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОЗ.

Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Укрвакцина".

4. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Взяття бюджетних зобов'язань здійснюється виключно у межах фактично перерахованих на рахунки коштів.

6. Державне підприємство "Укрвакцина" надсилає щомісяця до 15 числа МОЗ в установленому ним порядку інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання до 25 числа Мінфіну.

7. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках їх головного розпорядника та одержувача на 1 січня 2011 р., повертаються до державного бюджету.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням і своєчасним поверненням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали