ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2011 р. N Р-699/0/3-11

Про стан готовності житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 4 травня 2011 року N Р-297/0/3-11 "Про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року" станом на 1 вересня 2011 року в цілому по області виконано комплексну підготовку 15606 (98 %) житлових будинків, 1003 (100 %) шкіл, 818 (100 %) дитячих садків, 862 (99 %) закладів охорони здоров'я, 1456 (97 %) котелень.

Не забезпечено своєчасне виконання заходів з підготовки житлових будинків у містах: Дніпропетровськ (97 %), Нікополь (91 %), Новомосковськ (95 %); закладів охорони здоров'я у районах: Апостолівський (97 %), Дніпропетровський (91 %), Нікопольський (97 %); котелень у містах: Дніпропетровськ (95 %), районах: Солонянський (96 %), Софіївський (93 %).

Найменшу забезпеченість приладами обліку відпуску теплової енергії мають підприємства теплоенергетики міст: Дніпропетровськ (3 %), Кривий Ріг (14 %), Павлоград (20 %).

Найбільша потреба у встановленні приладів обліку з усіх видів енергоносіїв залишається у закладах освіти міст: Дніпропетровськ (79), Дніпродзержинськ (38), Кривий Ріг (169) та районів: Криворізького (29), Царичанського (16).

З метою сталої роботи дорожньо-мостового господарства станом на 1 вересня 2011 року відремонтовано 605 (65 %) тис. кв. м вулиць та доріг комунальної власності, підготовлено 553 (90 %) одиниці техніки, заготовлено 47 (53 %) тис. тонн посипочного матеріалу.

З відставанням від терміну, встановленого розпорядженням голови облдержадміністрації від 4 травня 2011 року N Р-297/0/3-11 "Про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року", виконувались роботи з підготовки техніки та заготовки посипочного матеріалу в містах: Дніпропетровськ, Павлоград, Вільногірськ, районах: Васильківському, Криничанському, П'ятихатському.

На 1 вересня 2011 року за опалювальний сезон 2010/2011 року підприємства теплопостачання області сплатили за газ 65,3 % і мали заборгованість у сумі 641,7 млн. грн.

Не виконують зобов'язання з оплати за спожитий природний газ і відповідно мають найменший рівень розрахунків за минулий опалювальний сезон підприємства теплоенергетики міст: Кривий Ріг - 59,1 %, Вільногірськ - 41,7 %, Нікополь - 60,1 % та Орджонікідзе - 56,1 %.

Найбільший приріст заборгованості за спожиту в поточному році електроенергію мають: КП ДОР "Аульський водовід" (36,7 млн. грн.), МКВП "Дніпроводоканал" (20,4 млн. грн.), ДП "Кривбаспромводопостачання" (13,5 млн. грн.), ДМП ВКГ "Дніпро-Західний Донбас" (9,2 млн. грн.).

Не в повному обсязі виконується завдання щодо рівня оплати за спожиту в поточному році покупну воду водоканалами міст Дніпропетровська (54 %), Павлограда (49 %) та Синельникового (35 %).

З початку року рівень розрахунків населення за всіма видами житлово-комунальних послуг склав 99 %.

Найнижчий рівень розрахунків відповідно до середньообласного мають міста: Дніпропетровськ (87 %), Дніпродзержинськ (91 %), Марганець (90 %), Орджонікідзе (91 %), Павлоград (91 %).

Саме у цих містах недостатньо ведеться позовна робота з боржниками послуг.

Найменший відсоток поданих позовів на стягнення заборгованості мають підприємства: МКП "Дніпропетровські міські теплові мережі" (3,2 %), КП "Дніпродзержинськтепломережа" (1 %), КП "Марганецьтепломережа" (6 %), МКВП "Дніпроводоканал" (1 %).

Як свідчить аналіз, основним індикатором динаміки рівня розрахунків споживачів є якість наданих житлово-комунальних послуг.

З початку року із 5912 звернень громадян, що надійшли до облдержадміністрації, 1340, або 22 %, містили питання, пов'язані з неякісним наданням житлово-комунальних послуг.

Серед міст області найбільша кількість звернень надійшла від мешканців міст: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, районів: Дніпропетровського, Новомосковського, Петриківського.

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою безумовного забезпечення своєчасного початку та сталого проходження на всій території області опалювального періоду 2011/2012 року, надання житлово-комунальних послуг необхідного рівня та якості усім категоріям споживачів:

1. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

1.1. Забезпечити готовність систем теплопостачання у разі зниження температури повітря з 1 жовтня 2011 року розпочати опалення закладів соціальної сфери та з 15 жовтня 2011 року всіх без виключення споживачів області.

1.2. До 1 жовтня 2011 року розробити та затвердити плани дій оперативно-чергового персоналу підприємств житлово-комунального господарства незалежно від форм власності на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у період зниження температури зовнішнього повітря до - 10° C - 20° C, понад - 20° C.

1.3. Для оперативного реагування та надання необхідної допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні питань із забезпечення на всій території області сталого проходження опалювального періоду 2011/2012 року, починаючи з 1 жовтня 2011 року, щоденно, до 7 години ранку, надавати до чергової служби управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації за телефоном 42-55-90 та на електронну адресу gkh-teplo@adm.dp.ua інформацію про стан проходження опалювального сезону за формою згідно з додатком 1.

1.4. З метою недопущення погіршення умов життєдіяльності населення організувати постійний контроль за наданням житлово-комунальних послуг необхідного рівня та якості. У випадках їх ненадання або надання не у повному обсязі забезпечувати своєчасні перерахунки.

1.5. Надавати оперативну інформацію стосовно надзвичайних ситуацій, які виникатимуть протягом опалювального сезону у багатоквартирних будинках, на об'єктах тепло- та водопостачання, що призводять до припинення надання послуг чи погіршення їх якості більше 4-х годин протягом доби, протягом двох годин з моменту виникнення, до чергової служби управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації за телефоном 42-55-90, факсом 742-87-30 та на електронну адресу gkh-teplo@adm.dp.ua за формою згідно з додатком 2.

1.6. Для запровадження стовідсоткового обліку наданих житлово-комунальних послуг до кінця року забезпечити розроблення проектно-кошторисної документації на оснащення житлового фонду будинковими засобами обліку послуг з теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання.

1.7. До 31 грудня 2011 року завершити оснащення закладів освіти приладами обліку споживання усіх видів енергоносіїв.

1.8. З метою покращення якості послуг, оптимізації собівартості їх виробництва до кінця року розробити проектно-кошторисну документацію по об'єктах, виконання робіт на яких передбачено заходами комплексної стратегії соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області на 2012 рік, зокрема зі встановлення у закладах соціальної сфери станцій доочистки води, розвитку систем водопостачання на територіях, де населення використовує привізну воду, модернізації житлових будинків, де функціонує ОСББ, у тому числі з відновленням роботи ліфтів, реалізації енергоефективних проектів з використанням альтернативних джерел енергії тощо.

1.9. Взяти під особистий контроль стан укладання підприємствами теплоенергетики договорів на постачання природного газу в опалювальному сезоні 2011/2012 року.

2. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації, Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, починаючи з 1 жовтня 2011 року, щоденно, до 7.00, до 13.00, до 18.00, надавати до управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформацію про стан опалення закладів соціальної сфери за формою згідно з додатком 3.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

3.1. Провести аналіз причин несвоєчасного виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 4 травня 2011 року N Р-297/0/3-11 "Про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року", притягти до дисциплінарної відповідальності винних у цьому керівників, про що у термін до 1 листопада 2011 року інформувати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

3.2. Забезпечити постійний контроль за своєчасною, у повному обсязі, виплатою заробітної плати працівникам підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

3.3. Посилити роботу щодо забезпечення належного стану розрахунків усіма категоріями споживачів за отримані житлово-комунальні послуги і скорочення дебіторської та кредиторської заборгованостей підприємств, що надають зазначені послуги.

4. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації організувати постійне висвітлення підготовки та проходження опалювального сезону об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області в осінньо-зимовий період 2011/2012 року.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти: у частині забезпечення надійного функціонування в опалювальному сезоні об'єктів житлово-комунального господарства - на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, у частині стабільного енергопостачання споживачів області - на управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, у частині сталого функціонування об'єктів соціальної сфери - на Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль - на заступників голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

Додаток 1
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
05.10.2011 N Р-699/0/3-11

Інформація
про стан проходження опалювального сезону 2011/2012 року по _________ (місто, район) станом на ________

Назва об'єкта

Всього

У роботі

%

Не працює або не підключено до опалення

Населений пункт, причини, заходи, які вживаються, термін підключення (по кожному об'єкту)

Причини непідключення

Заходи, які вживаються

Термін підключення

Котельні

 

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

Місцевих рад

 

 

 

 

 

 

 

 

Відомчі

 

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

Міненерговугілля

 

 

 

 

 

 

 

 

Мінекономрозвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

МОЗ

 

 

 

 

 

 

 

 

МОНмолодьспорт

 

 

 

 

 

 

 

 

Міноборони

 

 

 

 

 

 

 

 

Мінінфраструктури

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші

 

 

 

 

 

 

 

 

Житлові будинки

 

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

Місцевих рад

 

 

 

 

 

 

 

 

ОСББ, ЖБК

 

 

 

 

 

 

 

 

Громадської (колективної) власності

 

 

 

 

 

 

 

 

Відомчі

 

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

Міненерговугілля

 

 

 

 

 

 

 

 

Мінекономрозвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

МОЗ

 

 

 

 

 

 

 

 

МОНмолодьспорт

 

 

 

 

 

 

 

 

Міноборони

 

 

 

 

 

 

 

 

Мінінфраструктури

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші

 

 

 

 

 

 

 

 

Об'єкти соціальної сфери

 

 

 

 

 

 

 

 

Дошкільні заклади

 

 

 

 

 

 

 

 

Учбові заклади

 

 

 

 

 

 

 

 

Лікарні

 

 

 

 

 

 

 

 

Централіз. ГВП (кількість будинків)

 

 

 

 

 

 

 

 

Кількість снігоприбиральної техніки

 

 

 

 

 

 

 

 

Розчистка вулиць та доріг

(км)

(км/добу)

 

 

 

 

 

 

Посипочний матеріал

(залишок тон)

(тон/добу)

 

 

 

 

 

 

Електропостачання (абонентів)

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітлення

(кількість світлоточок)

 

 

 

 

 

 

 

 

Тролейбуси

 

 

 

 

 

 

 

 

Трамваї

 

 

 

 

 

 

 

 

__________
           (Посада відповідального керівника)


(підпис)

_______
(П. І. Б.)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального господарства
облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 2
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
05.10.2011 N Р-699/0/3-11

Оперативна інформація щодо стану локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій підприємствами-виробниками та виконавцями послуг у житлово-комунальному господарстві

N
з/п

Дата, час виникнення

Адреса

Короткий зміст надзвичайної ситуації

Кількість будинків, мешканці яких не отримують послугу

Наявність необхідного обладнання та матеріалів для ліквідації надзвичайної ситуації

Орієнтовний термін ліквідації надзвичайної ситуації

П. І. Б., посада та N телефону відповідального виконавця робіт з ліквідації надзвичайної ситуації

П. І. Б., посада та N телефону надавача інформації про надзвичайну ситуацію

Дата, час повідомлення про ліквідацію надзвичайної ситуації

П. І. Б., посада та N телефону надавача інформації про ліквідацію надзвичайної ситуації

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________
            (Посада відповідального керівника)


(підпис)

_______
(П. І. Б.)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального господарства
облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 3
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
05.10.2011 N Р-699/0/3-11

Стан теплопостачання об'єктів соціальної сфери в опалювальному сезоні 2011/2012 року

Місто, район

Загальна кількість закладів

Опалюються автономно

Опалюються централізовано

Причина відсутності опалення

Всього

У роботі

Всього

У роботі

 

 

 

 

 

 

 

 

__________
             (Посада відповідального керівника)


(підпис)

_______
(П. І. Б.)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального господарства
облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали