КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2011 року N 14/67

Про стан і перспективи законопроектної роботи та дотримання Держкомтелерадіо України вимог законодавства з питань державної регуляторної політики

Розглянувши та обговоривши питання про стан і перспективи законопроектної роботи Держкомтелерадіо України та дотримання вимог законодавства з питань державної регуляторної політики, колегія зазначає, що впродовж 2011 року проведено значну роботу щодо вдосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, в інформаційній та видавничій сферах.

Держкомтелерадіо України підготовлено 54 проекти нормативно-правових актів.

Керівництвом Держкомтелерадіо України забезпечено участь у пленарних засіданнях, засіданнях комітетів Верховної Ради України.

Держкомтелерадіо України у своїй роботі дотримується вимог законодавства з питань державної регуляторної політики, зокрема, щодо планування діяльності з підготовки регуляторних актів, розробки проектів регуляторних актів, проведення аналізу їх регуляторного впливу та відстеження результативності регуляторних актів.

З метою подальшого вдосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, в інформаційній та видавничій сферах, забезпечення ефективної взаємодії Держкомтелерадіо України з Верховною Радою України, дотримання вимог законодавства з питань державної регуляторної політики колегія ухвалила:

1. Інформацію про стан і перспективи законопроектної роботи та дотримання Держкомтелерадіо України вимог законодавства з питань державної регуляторної політики взяти до відома.

2. Заступникам Голови Держкомтелерадіо України під час роботи сесії Верховної Ради України шостого скликання забезпечити супровід законопроектів на пленарних засіданнях, у депутатських фракціях (групах) та комітетах Верховної Ради України.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів в межах компетенції:

3.1. Забезпечити повторне відстеження результативності регуляторних актів, базове відстеження яких проводилось у 2011 році.

3.2. Ретельно опрацьовувати проекти законодавчих та інших нормативно-правових актів під час їх погодження, у разі потреби, надавати обґрунтовані зауваження та пропозиції до їх тексту.

3.3. Профільним структурним підрозділам, до компетенції яких віднесено предмет правового регулювання проектів законодавчих та інших нормативно-правових актів, відповідально ставитися до їх супроводу під час погодження у центральних органах виконавчої влади.

4. Укртелерадіопресінституту (Правденко С. М.), юридичному відділу (Новікова Д. В.), управлінню інформаційної політики (Червак Б. О.) забезпечити надання роз'яснень нових положень чинного законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, в інформаційній та видавничій сферах.

5. Заступникам Голови Держкомтелерадіо України, відділу законопроектної роботи (Красноступ Г. М.), керівникам самостійних структурних підрозділів:

продовжити роботу з доопрацювання та супроводу у Кабінеті Міністрів України та Верховній Раді України законопроектів, розробка яких продовжуватиметься у 2012 році;

забезпечити підготовку законопроектів згідно з планами законопроектної роботи на 2012 рік;

забезпечити врахування громадської думки під час підготовки проектів нормативно-правових актів з питань вироблення державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, в інформаційній та видавничій сферах;

забезпечувати всебічне обговорення проектів нормативно-правових актів на засіданнях колегії Держкомтелерадіо України за участю експертів, представників громадських організацій, заінтересованих органів;

залучати Укртелерадіопресінститут та Державну наукову установу "Книжкова палата України імені Івана Федорова" до опрацювання проектів нормативно-правових актів з питань, віднесених до компетенції Держкомтелерадіо України;

продовжити роботу щодо моніторингу, опрацювання та підготовки висновків про позицію Держкомтелерадіо України до законопроектів, внесених у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України, та пропозицій до проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими центральними органами виконавчої влади;

забезпечити оприлюднення проектів нормативно-правових актів відповідно до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали