Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про стан надання соціальних послуг одиноким громадянам області в умовах створення об'єднаних територіальних громад

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2018 р. N 225

Про стан надання соціальних послуг одиноким громадянам області в умовах створення об'єднаних територіальних громад

З метою активізації роботи щодо забезпечення повноцінного надання соціальних послуг у громадах та з урахуванням обговорення питання на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації:

1. Головам районних державних адміністрацій, міським, селищним, сільським головам об'єднаних територіальних громад (у порядку рекомендації):

1.1. Забезпечити недопущення зменшення обсягу та погіршення якості послуг, зняття громадян з обслуговування і залишення їх без надання соціальних послуг.

1.2. Визначити потреби територіальних громад у мережі закладів чи установ із надання соціальних послуг, за результатами проведеного аналізу обрати оптимальні шляхи для забезпечення розвитку необхідного комплексу послуг у громаді.

1.3. Підвищити рівень доступу до соціальних послуг у сільській місцевості, зокрема, у результаті активізації роботи виїзних мультидисциплінарних команд із надання соціальних послуг

1.4. Інформацію про стан надання соціальних послуг у громадах надавати Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації щоквартально до 20 числа місяця, що наступає за звітним періодом, негайно - у разі виникнення проблемних питань.

2. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити надання методичної допомоги об'єднаним територіальним громадам з питань організації надання соціальних послуг.

2.2. Тримати на контролі питання надання соціальних послуг у новоутворених об'єднаних територіальних громадах.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали