КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2012 року N 2/2

Про стан організації та забезпечення реалізації державної політики з питань щодо запобігання і протидії корупції у Держземагентстві України та територіальних органах земельних ресурсів за підсумками діяльності у 2011 році

Рішення введено в дію наказом Державного агентства земельних ресурсів України від 11 квітня 2012 року N 182 (Наказ N 182)

Керівництвом Держземагентства України протягом 2011 року вживались заходи, спрямовані на забезпечення реалізації державної політики у сфері запобігання і протидії корупції.

Проте, незважаючи на вжиті Держземагентством України/Держкомземом заходи, результати проведених перевірок (службових розслідувань) засвідчили багаточисельні порушення вимог земельного законодавства та недотримання фінансово-бюджетної дисципліни з боку керівників та працівників територіальних органів земельних ресурсів.

Також необхідно наголосити на неналежному стані виконавської дисципліни територіальних органів земельних ресурсів.

Таким чином, заслухавши доповідь начальника Управління запобігання та протидії корупції Карпова Р. М. про стан організації та забезпечення реалізації державної політики з питань щодо запобігання і протидії корупції у Держземагентстві України та територіальних органах земельних ресурсів за підсумками діяльності у 2011 році, колегія вирішила:

1. Інформацію про стан організації та забезпечення реалізації державної політики з питань щодо запобігання і протидії корупції у Держземагентстві України та територіальних органах земельних ресурсів за підсумками діяльності у 2011 році взяти до відома.

2. Стан організації та забезпечення безумовної реалізації державної політики у сфері запобігання і протидії корупції у Рескомземі АР Крим, головних управліннях Держземагентства України/Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі залишається на низькому рівні та потребує покращення.

3. Голові Рескомзему АР Крим, начальникам головних управлінь Держземагентства України/Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі:

3.1. Наголосити на персональній відповідальності за вжиття заходів щодо запобігання та протидії корупції.

3.2. Забезпечити неухильне дотримання положень Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI), Національної антикорупційної стратегії на 2011 - 2015 роки, схваленої Указом Президента України від 21 жовтня 2011 N 1001 (Указ N 1001/2011), Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. N 1240 (Постанова N 1240), та безумовне виконання наказів Держземагентства України від 07.02.2012 N 53 "Про затвердження Положення про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави в Держземагентстві України", від 14.02.2012 N 60 "Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у центральному апараті Державного агентства земельних ресурсів України та територіальних органах земельних ресурсів на 2012 рік" (План N 60), від 06.03.2012 N 97 "Про попередження щодо встановлених чинним законодавством обмежень, що спрямовані на запобігання і протидію корупції", та наказу Держкомзему від 19.03.2012 N 81-кт "Про декларування доходів державних службовців територіальних органів Держкомзему".

3.3. Під час перегляду структури та штатного розпису забезпечити утворення окремого структурного підрозділу (не менше двох штатних одиниць), а для головних управлінь Держкомзему у містах Києві та Севастополі - введення посади самостійного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції; добір кадрів на вищезазначені посади з високими діловими, професійними та моральними якостями, з економічною або юридичною освітою; призначення на посади спеціалістів зазначених підрозділів за попереднім їх погодженням з Управлінням запобігання та протидії корупції Державного агентства земельних ресурсів України.

3.4. Покращити стан виконавської дисципліни, забезпечити вжиття заходів, спрямованих на посилення відповідальності посадових осіб підпорядкованих органів при виконанні службових обов'язків.

3.5. У разі виявлення випадків неправомірних дій з боку посадових осіб територіальних органів земельних ресурсів своєчасно вживати заходів реагування щодо припинення таких дій, організації та проведення за такими фактами необхідних контрольних заходів, за результатами яких приймати належні управлінські рішення стосовно притягнення винних осіб до передбаченої чинним законодавством відповідальності.

3.6. При наявності підстав, передбачених статтями 9 (Декларація N 3206-VI), 22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI), статтею 30 Закону України "Про державну службу", невідкладно вживати заходів щодо припинення державної служби державними службовцями.

Термін - постійно.


4. Голові Рескомзему АР Крим, керівникам головних управлінь Держземагентства України/Держкомзему у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях, містах Києві та Севастополі:

4.1. Надати письмові пояснення з приводу невиконання / неналежного виконання доручення Держземагентства України від 21.11.2011 N 17908/30/7-11 щодо звітності про результати проведення заходів стосовно запобігання і протидії корупції.

Термін - до 18 квітня 2012 року.


4.2. Вжити відповідних заходів реагування щодо притягнення винних посадових (службових) осіб за невиконання / неналежне виконання доручення Держземагентства України від 21.11.2011 N 17908/30/7-11 стосовно подання інформації про результати проведених заходів щодо запобігання та протидії корупції у 2011 році та недопущення подібних порушень у подальшій роботі.

Термін - до 11 квітня 2012 року.


5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Держземагентства України Тимченка С. М.

 

Голова колегії

С. М. Тимченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали