КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2011 року N 12/52

Про стан погашення кредиторської заборгованості за державним замовленням підприємствами, установами, організаціями сфери управління Держкомтелерадіо України

Рішення введено в дію наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 17 листопада 2011 року N 329 (Наказ N 329)

Заслухавши та обговоривши інформацію про стан погашення кредиторської заборгованості за виконане у попередні роки державне замовлення підприємствами, установами, організаціями сфери управління Держкомтелерадіо України, колегія відзначає, що Держкомтелерадіо України вживає всіх можливих заходів для недопущення утворення кредиторської заборгованості понад встановлені обсяги бюджетних асигнувань та погашення вже існуючої.

Так, відповідно до фінансової звітності станом на 01.01.2011 кредиторська заборгованість за виконане у попередні роки державне замовлення за бюджетними програмами Держкомтелерадіо України становила 10960,8 тис. гривень, а станом на 01.10.2011 зазначена заборгованість становить 1350,3 тис. гривень. Тобто спостерігається тенденція щодо зменшення кредиторської заборгованості.

З метою проведення подальшої роботи із погашення кредиторської заборгованості та забезпечення належного рівня фінансової дисципліни в системі Держкомтелерадіо України колегія ухвалила:

1. Інформацію про стан погашення кредиторської заборгованості за виконане у попередні роки державне замовлення підприємствами, установами, організаціями сфери управління Держкомтелерадіо України за підсумками фінансової звітності за 9 місяців 2011 року взяти до відома.

2. Фінансово-економічному департаменту (Бартош Н. В.):

здійснювати поточний контроль за цільовим та ефективним витрачанням бюджетних коштів з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості;

продовжити роботу з надання роз'яснень та методологічної допомоги підвідомчим підприємствам та організаціям з питань ведення бухгалтерського обліку, складання звітності про виконання державного бюджету та ефективного використання коштів для запобігання виникненню простроченої кредиторської заборгованості.

3. Укртелерадіопресінституту (Правденко С. М.) запровадити практику проведення семінарів для підвідомчих установ з питань ведення бухгалтерського обліку та складання звітності про виконання державного бюджету та ефективне використання бюджетних коштів з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості.

4. Керівникам підвідомчих організацій:

забезпечити дотримання вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині спрямування понадпланових власних надходжень спеціального фонду на погашення кредиторської заборгованості за виконане державне замовлення за загальним фондом;

за наявності простроченої кредиторської заборгованості щоквартально проводити списання кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув, керуючись положенням наказу Міністерства фінансів України від 07.03.2002 N 116 "Про списання кредиторської заборгованості бюджетних установ, строк позовної давності якої минув" та наказу Державної казначейської служби України від 08.05.2001 N 73 "Про затвердження Порядку списання кредиторської заборгованості бюджетних установ, строк позовної давності якої минув";

забезпечити неухильне виконання наказу Держкомтелерадіо України від 12.03.2011 N 53 "Щодо особливостей здійснення у 2011 році окремих видатків бюджету".

5. Контроль за виконанням цього рішення колегії покласти на Голову Держкомтелерадіо України.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали