КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2012 року N 2/3

Про стан проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та завдання на 2012 - 2013 рр.

Рішення введено в дію наказом Державного агентства земельних ресурсів України від 11 квітня 2012 року N 182 (Наказ N 182)

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника Управління координації нормопроектної діяльності Держкомзему Берднікова Є. С. про стан проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та завдання на 2012 - 2013 роки, проаналізувавши відповідні інформаційні матеріали, колегія вирішила:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Визнати пріоритетним завданням Держземагентства України та територіальних органів земельних ресурсів на 2012 - 2013 роки завершення проведення та підтримання у актуальному стані нормативної грошової оцінки земель населених пунктів як основного джерела забезпечення сталих бюджетних надходжень від плати за землю.

3. Визнати позитивним досвід головних управлінь Держкомзему Одеської, Київської областей та Рескомзему АР Крим щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

4. Визнати незадовільною роботу головних управлінь Держкомзему Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Тернопільської, Львівської, Донецької та Вінницької областей з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та попередити про обов'язкове виконання планових показників щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

5. Доручити Управлінню ринку та оцінки земель Держземагентства України спільно з Головою Рескомзему АР Крим та начальниками головних управлінь Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі у двотижневий термін розробити та затвердити щомісячний план-графік проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у 2012 - 2013 роках (далі - План-графік).

Термін - до 12 квітня 2012 року.


6. Попередити Голову Рескомзему АР Крим, начальників головних управлінь Держкомзему у областях, містах Києві та Севастополі про персональну відповідальність за виконання затвердженого Плану-графіка та неприпустимість допущення недонадходжень до бюджетів внаслідок порушення вимог закону щодо періодичності проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Держземагентства України Тимченка С. М.

 

Голова колегії

С. М. Тимченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали