Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про стан реалізації повноважень Державної регуляторної служби України у регіонах

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 червня 2018 року N 3

Про стан реалізації повноважень Державної регуляторної служби України у регіонах

Рішення введено в дію наказом Державної регуляторної служби України від 18 червня 2018 року N 94 (Наказ N 94)

Заслухавши та обговоривши доповіді: завідувача Сектору ДРС у Рівненській області Самсона В. О.; головного спеціаліста Сектору ДРС у Миколаївській області Пройдисвіта О. О.; завідувача Сектору ДРС у Луганській області Андрєєва О. О.; завідувача Сектору ДРС у Полтавській області Моргуна О. С. про стан реалізації повноважень Державної регуляторної служби України у регіонах, колегія вирішила:

1. Інформацію про стан реалізації повноважень Державної регуляторної служби України у Рівненській, Миколаївській, Луганській та Полтавській областях взяти до відома.

2, Управлінню інформаційно-організаційного забезпечення діяльності служби (Жерибор Т. В.) підготувати пропозиції щодо удосконалення моніторингу діяльності територіальних органів ДРС.

Термін - вересень 2018 року

 

Голова колегії

К. Ляпіна

Секретар колегії

О. Васильківська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали