Додаткова копія: Про стан утримання в області автомобільних доріг загального користування місцевого значення та шляхи вирішення питань щодо їх поліпшення

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2019 р. N 66

Про стан утримання в області автомобільних доріг загального користування місцевого значення та шляхи вирішення питань щодо їх поліпшення

З метою забезпечення безперебійного та безперешкодного транспортного сполучення між населеними пунктами області, виконання робіт з експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення відповідно до вимог ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану" зобов'язую:

1. ДП "Чернігівський облавтодор" активізувати роботу щодо залучення для виконання робіт із очищення автомобільних доріг загального користування місцевого значення від снігу та ліквідації зимової слизькості техніки сторонніх організацій на умовах надання послуг чи укладання договорів субпідряду.

2. З метою створення конкурентного середовища та підвищення якості й оперативності виконання дорожніх робіт Управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації:

2.1. Організувати роботу із закупівлі послуг на експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення на окремо визначених територіях області, враховуючи особливості планування дорожньої мережі, фактичний експлуатаційний стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення та умови виконання робіт з їх експлуатаційного утримання.

2.2. Підготувати тендерну документацію та провести процедури закупівель послуг із утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в період весняно-літнього періоду експлуатації на таких окремо визначених територіях області до початку нового будівельного сезону.

2.3. Розглянути альтернативні можливості проведення закупівлі послуг на експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що сприятиме створенню конкурентного середовища та поліпшенню якості виконання робіт.

2.4. Проаналізувати виробничі потужності комунальних підприємств об'єднаних територіальних громад та внести пропозиції голові обласної державної адміністрації щодо можливості їх залучення до виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

2.5. Розміщувати інформацію про проведення ремонтних робіт на офіційному сайті Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації з метою всебічного інформування громадськості.

3. Головам районних державних адміністрацій, в разі виникнення проблемних питань у районах, що стосуються експлуатаційного утримання автодоріг, особливо в зимовий період, забезпечити своєчасне інформування Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації для їх оперативного вирішення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали