Додаткова копія: Про стан військового обліку на території області на 2019 рік

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.02.2019 р. N 49

Про стан військового обліку на території області на 2019 рік

Відповідно до статей 2, 6, 13, 27, 35, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 18, 21 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", статей 33, 37, 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року N 921 (Постанова N 921) (далі - Порядок), з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов'язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов'язаних, які підлягають призову у разі мобілізації, зобов'язую:

1. Сектору мобілізаційної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Чернігівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки забезпечити проведення перевірок стану роботи з питань військового обліку і бронювання в районних державних адміністраціях, виконавчих комітетах міст обласного значення та обласних підприємств, установ, організацій, відповідно до затвердженого головою обласної державної адміністрації плану-графіку.

2. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад (у порядку рекомендації), у визначені строки:

2.1. Проаналізувати роботу з військового обліку громадян за 2018 рік на відповідній території та вжити заходів щодо поліпшення функціонування системи військового обліку та організації бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації і на воєнний час, на основі затвердженого Плану заходів з військово-облікової роботи на 2019 рік (далі - План заходів) розробити місцеві плани військово-облікової роботи відповідно до повноважень та забезпечити їх виконання.

2.2. Затвердити за поданнями військових комісарів районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розпорядженнями голів районних державних адміністрацій, рішеннями виконавчих комітетів міських рад Плани звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад з обліковими даними відповідних військових комісаріатів.

2.3. Забезпечити щомісяця до 5 числа надання повідомлень районним (міським) територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління відповідного органу.

2.4. Спільно з районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки організувати роботу щодо зарахування в запас громадян України, які придатні за станом здоров'я до проходження військової служби в мирний або воєнний час і не досягли граничного віку перебування в запасі відповідно до вимог чинного законодавства.

2.5. Про стан виконання цього розпорядження та Плану заходів з військово-облікової роботи на 2019 рік інформувати сектор мобілізаційної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації до 20 грудня 2019 року.

3. Управлінню по роботі з персоналом апарату Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов'язаних, які працюють в апараті обласної державної адміністрації, відповідно до вимог законодавства з військового обліку.

4. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації організувати роботу відповідно до вимог законодавства з військового обліку та вжити заходів щодо її поліпшення.

5. Управлінню охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації в межах компетенції здійснювати контроль:

5.1. За дотриманням обов'язків, визначених частиною сьомою статті 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", пунктом 63 Порядку (Постанова N 921), медико-соціальними експертними комісіями.

5.2. За дотриманням обов'язків, визначених частиною восьмою статті 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", пунктом 64 Порядку (Постанова N 921), керівниками лікувальних закладів області.

6. Сектору мобілізаційної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації у взаємодії з Чернігівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки організувати:

1) контроль за веденням військового обліку на підприємствах, в установах і організаціях на території області;

2) надання методичної допомоги керівникам структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, міським, селищним та сільським головам в організації та веденні військового обліку.

7. Відповідно до пункту 53 Порядку (Постанова N 921):

7.1. Чернігівському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки до 20 січня 2020 року подати сектору мобілізаційної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації інформацію про стан військового обліку за 2019 рік та пропозиції щодо його поліпшення, графік спільних перевірок стану військового обліку на 2020 рік.

7.2. Сектору мобілізаційної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації до 01 лютого 2020 року розробити і подати проект розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо стану військового обліку у 2019 році та завдання на 2020 рік.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 лютого 2018 року N 57 "Про затвердження Плану заходів з військово-облікової роботи на 2018 рік".

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали