КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2011 року N 14/65

Про стан виконання Держкомтелерадіо України актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики

Заслухавши інформацію першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л., колегія відзначає, що завдання, визначені актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України виконуються. Зокрема, здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств, установ і організацій, а також забезпечується формування кадрового резерву на посади державних службовців апарату та керівників підвідомчих організацій. В установлені терміни надаються звітні, інформаційні та статистичні матеріали до Національного агентства з питань державної служби України та інших центральних органів виконавчої влади.

Водночас, колегія звертає увагу на необхідність забезпечення якісного добору, планування та професійного розвитку осіб, зарахованих до кадрового резерву для заміщення вакантних посад, та просування їх по службі.

Виходячи з викладеного, колегія ухвалила:

1. Інформацію про стан виконання Держкомтелерадіо України актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики взяти до відома.

Стан кадрової роботи в Держкомтелерадіо України визнати задовільним.

2. Заступникам Голови Держкомтелерадіо України, керівникам самостійних структурних підрозділів апарату, підвідомчих організацій сфери управління Держкомтелерадіо України проводити роботу з особами, зарахованими до кадрового резерву на 2012 рік, відповідно до їх особистих річних планів.

3. Організаційному комітету першого туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (Мураховський А. Л.) вжити заходів щодо активізації працівників апарату Держкомтелерадіо України до участі у конкурсі.

4. Керівникам підвідомчих підприємств, установ та організацій забезпечити завчасне подання та якісне оформлення нагородних документів претендентів на відзначення та нагородження державними та урядовими нагородами до державних свят та ювілейних дат відповідно до рекомендаційного листа Держкомтелерадіо України від 16.03.2011 N 1325/29/2.

5. Першому заступнику Голови Держкомтелерадіо України Мураховському А. Л. сприяти направленню на навчання в Національній академії державного управління при Президентові України кращих працівників апарату, підприємств, установ та організацій сфери управління Держкомтелерадіо України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали