КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2011 року N 14/64

Про стан виконання Держкомтелерадіо України законів України, актів Президента України, постанов, розпоряджень і доручень Кабінету Міністрів України, розгляду запитів і звернень народних депутатів, звернень громадян

Заслухавши та обговоривши доповідь про стан виконання Держкомтелерадіо України законів України, актів Президента України, постанов, розпоряджень і доручень Кабінету Міністрів України, розгляду запитів і звернень народних депутатів, звернень громадян за 2011 рік та, враховуючи важливість якісного та своєчасного вирішення завдань, покладених на Держкомтелерадіо України Президентом і Урядом України, колегія ухвалила:

1. Інформацію про стан виконання Держкомтелерадіо України законів України, актів Президента України, постанов, розпоряджень і доручень Кабінету Міністрів України, розгляду запитів і звернень народних депутатів, звернень громадян взяти до відома.

2. Заступникам Голови, керівникам структурних підрозділів Держкомтелерадіо України:

тримати на постійному контролі питання щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів, що регламентують роботу із забезпечення документування та здійснення контролю за виконанням документів;

здійснювати контроль за якістю та своєчасністю виконання структурними підрозділами завдань, визначених актами і дорученнями вищих органів державної влади, розгляду запитів і звернень народних депутатів України, звернень громадян (у т. ч. тих, що надходять на урядову телефонну "гарячу лінію" державної установи "Урядовий контактний центр"), дотриманням встановлених термінів.

3. Сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України (Кравець О. М.):

забезпечувати постійне проведення попереджуючого моніторингу виконання доручень вищих органів державної влади структурними підрозділами, інформування керівництва Держкомтелерадіо України про стан їх виконання, у тому числі, на щотижневих апаратних нарадах;

розробити до 20 березня 2011 року проект Положення про порядок здійснення контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, інших документів, наказів Держкомтелерадіо України, доручень керівництва Держкомтелерадіо України та розглядом запитів і звернень народних депутатів України, звернень громадян.

4. Управлінню інформаційної політики (Черваку Б. О.), Управлінню документообігу та матеріально-технічного забезпечення (Шапкіну С. Б.) забезпечити оновлення інформації про роботу із зверненнями громадян на офіційному сайті Держкомтелерадіо України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали