КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2011 року N 14/68

Про стан виконання наукової тематики ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова" у 2011 році та наукову тематику на 2012 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова" про стан виконання наукової тематики, що фінансувалася з державного бюджету у 2011 році, та наукову тематику на 2012 рік, колегія відзначає, що за бюджетною програмою 1701020 "Прикладні розробки у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності" за договорами з Держкомтелерадіо України Книжковою палатою у поточному році виконується п'ять наукових тем на загальну суму 4263,3 тис. грн.

Колегія зазначає, що на сьогодні завершується виконання останнього етапу кожної з 5 тем відповідно до Календарних планів, які є невід'ємною частиною договорів, укладених Держкомтелерадіо України і ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова". Фінансування згідно з актами приймання-передачі складає 4009,8 тис. грн., що становить 100 % від запланованого на цей період. Перерахування решти коштів планується до кінця поточного року.

У 2012 році Книжковою палатою планується до виконання чотири наукові теми, якими передбачається розробити зведені адміністративні дані статистичного обліку вітчизняної видавничої продукції за основними якісними показниками, електронні бази даних державної бібліографічної реєстрації всіх видів видань України, два стандарти тощо. Зазначені розробки характеризують явища й процеси, які відбуваються у видавничій сфері, стан і тенденції розвитку книжкової справи та ЗМІ в Україні, передбачають розвиток системи створення й збереження державних електронних бібліографічних ресурсів та дослідження можливостей активізації їх використання, спрямовані на нормативне і методичне забезпечення видавничої галузі, яке сприятиме підвищенню якості редакційно-видавничих процесів, конкурентоспроможності вітчизняних видань на міжнародному ринку.

Відзначаючи важливу роль галузевої науки у розвитку видавничо-поліграфічної сфери, колегія ухвалила:

1. Інформацію про наукові розробки ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова", що фінансувалися з Державного бюджету України у 2011 році, взяти до відома.

2. Схвалити тематику наукових робіт на 2012 рік ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова", що фінансуються з Державного бюджету України (додається).

3. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.), фінансово-економічному департаменту (Бартош Н. В.), юридичному відділу (Новіковій Д. В.), ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова" (Сенченко М. І.) організувати роботу з виконання наукової тематики та після прийняття Державного бюджету України на 2012 рік, у разі необхідності, внести до неї відповідні зміни та доповнення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали