КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 квітня 2012 року N 13

м. Київ

Про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему

Додатково див. наказ Міністерства надзвичайних ситуацій України від 12 квітня 2012 року N 695 (Наказ N 695)

Розглянувши інформацію про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, колегія відмічає, що виконання проектів на майданчику ЧАЕС ведеться відповідно до намічених графіків.

Державне агентство впродовж звітного періоду забезпечило державне управління щодо зняття з експлуатації блоків Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему відповідно до пріоритетів діяльності у межах видатків Державного бюджету України на 2012 рік (Закон N 4282-VI).

З метою забезпечення подальшого виконання завдань, визначених у Загальнодержавній програмі зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, колегія вирішила:

1. Інформацію про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему взяти до відома.

2. Державному агентству України з управління зоною відчуження (Холоша В. І.):

2.1. Посилити контроль за виконанням заходів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, у межах видатків, передбачених Державним бюджетом України на 2012 рік (Закон N 4282-VI) та проектів, які виконуються за рахунок міжнародної технічної допомоги.

2.2. Забезпечити постійний моніторинг за наповненням коштами Чорнобильського фонду "Укриття" та Рахунку ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали