КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 жовтня 2011 року N 25

Про стан виконання заходів з розмінування небезпечних територій у районі міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн

Розглянувши інформацію про стан виконання заходів з розмінування небезпечних територій у районі міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн, колегія відмічає, що зазначені роботи в основному реалізуються згідно з вимогами наказу МНС України від 22.02.2011 N 174 "Про організацію та контроль за проведенням заходів у 2011 році з розмінування територій міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн".

У звітному періоді за бюджетною програмою КПКВК 3201350 "Знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі міст Севастополя та Керчі" профінансовано 4 млн. 790,8 тис. грн., що складає 46 % від суми, передбаченої на цю програму на поточний рік. Недофінансування за 9 місяців відповідно до помісячного розпису складає 1 млн. 35,3 тис. гривень.

Разом з цим на рахунках розпорядників коштів нижчого рівня залишаються невикористаними кошти у сумі 1 млн. 766,792 тис. грн. (37 % від отриманих), а саме: Управління МНС України в м. Севастополі - 953,041 тис. грн. (67 % від фактичного надходження), ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України" - 813,751 тис. грн. (24 % від фактичного надходження). Перевіркою відомчих ревізорів виявлено факт нецільового використання коштів ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України" на загальну суму 0,9 тис. гривень.

Станом на 1 жовтня відповідно до результативних показників Програми реалізовано наступні заходи:

здійснено пошук, детальне поверхневе обстеження 114 га території другого кордону Мекензієвих гір (76 % від річного плану), при цьому вилучено та знищено 20 тис. 326 одиниць вибухонебезпечних предметів;

обстежено під час інженерної розвідки на наявність вибухонебезпечних предметів 153,39 м3 гірничих виробок зруйнованих Інкерманських штолень (13 % від річного плану), при цьому вилучено та знищено 7 тис. 508 одиниць вибухонебезпечних предметів (20 % від річного плану);

проведено пошук, детальне обстеження 180 тис. 550 кв. м прилеглої морської акваторії Севастопольських бухт (164 % від річного плану), при цьому вилучено та знищено 2 тис. 581 од. вибухонебезпечних предметів (86 % від річного плану).

Особливе занепокоєння викликає стан організації робіт із розмінування зруйнованих Інкерманських штолень. Станом на 7 жовтня 2011 року гірничопрохідницькі роботи на цьому об'єкті не розпочато, договір з підрядною організацією не укладено. Проектна документація (робочий проект) на проведення гірничопрохідницьких робіт, відповідно до законодавства, не пройшла експертизу та не затверджена, що ставить під загрозу реалізацію заходів з розмінування Інкерманських штолень у повному обсязі до кінця 2011 року. До виконання заходів Програми з розмінування небезпечних територій м. Севастополя від Філії ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України" залучено 29 осіб з 49 осіб затвердженого штату, що складає 59 %.

З метою завершення впродовж 2011 року запланованих робіт з розмінування небезпечних територій у районі міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн, колегія вирішила:

1. Заступнику Міністра Буту В. П., Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.), Департаменту цивільного захисту (Квашук В. П.) забезпечити до кінця 2011 року фінансування в повному обсязі заходів з розмінування, передбачених бюджетною програмою КПКВК 3201350 "Знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі міст Севастополя та Керчі", а також ефективне використання цих коштів.

Строк - до 30 грудня 2011 року

2. Управлінню МНС України в м. Севастополі (Сухорученков Г. М.), ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України" (Лавриненко С. Б.):

вжити заходів щодо освоєння у повному обсязі коштів, виділених на реалізацію заходів за бюджетною програмою КПКВК 3201350 "Знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі міст Севастополя та Керчі";

Строк - до 20 грудня 2011 року

усунути недоліки з питань охорони праці, організації робіт з розмінування та освоєння коштів, виявлених комісією МНС України (наказ МНС України від 27.09.2011 N 1034). Про вжиті заходи доповісти через Департамент цивільного захисту (Квашук В. П.);

Строк - до 1 грудня 2011 року

забезпечити реалізацію заходів з розмінування відповідно до термінів та обсягів, передбачених погодженими з МНС України Планами виконання робіт з розмінування небезпечних територій міста Севастополь у 2011 році.

Строк - до 25 грудня 2011 року

3. Вказати начальнику ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України" Лавриненку С. Б. на недостатню організацію робіт з розмінування Інкерманських штолень, неефективне використання особового складу Філії ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України", відставання від планових результативних показників та зволікання з освоєнням виділених державних коштів.

4. Вказати начальнику Управлінню МНС України в м. Севастополі Сухорученкову Г. М. на зволікання з освоєнням виділених державних коштів, передбачених на розмінування морської акваторії Севастопольських бухт.

5. Департаменту цивільного захисту (Квашук В. П.), Департаменту управління рятувальними силами (Марченко Г. Б.):

5.1. Спільно з Відділом міжнародних відносин (Некипілий В. С.) вжити заходів щодо залучення допомоги міжнародних організацій для виконання заходів з розмінування небезпечних територій у районі міста Севастополь.

5.2. Спільно із Севастопольською міською державною адміністрацією провести розширене засідання Севастопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо прийняття робіт з розмінування, виконаних впродовж 2011 року, та визначення завдань на 2012 рік.

Строк - до 20 грудня 2011 року

5.3. За результатами виконання заходів з розмінування у 2011 році підготувати керівництву Міністерства пропозиції щодо удосконалення процедури розмінування небезпечних територій у районі міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн.

Строк - до 20 грудня 2011 року

5.4. Надати пропозиції щодо забезпечення постійного контролю представниками Департаменту впродовж поточного року за станом виконання заходів Програми безпосередньо на місці їх проведення (з періодичною заміною).

Строк - до 10 листопада 2011 року

5.5. Спільно з Департаментом кадрів та роботи з особовим складом (Ціцак О. В.) та Управлінням правового забезпечення (Поворозник Р. Р.) надати пропозиції щодо відновлення діяльності державного підприємства "Кримспецсервіс".

Строк - до 10 листопада 2011 року

6. Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.), Департаменту цивільного захисту (Квашук В. П.) за результатами виконання заходів з розмінування у 2011 році підготувати відповідні звіти до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Строк - до 1 березня 2012 року

7. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали