КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 квітня 2012 року N 16

м. Київ

Про стан виконавської дисципліни та дотримання вимог Законів України "Про звернення громадян" і "Про доступ до публічної інформації"

Додатково див. наказ Міністерства надзвичайних ситуацій України від 12 квітня 2012 року N 695 (Наказ N 695)

У Міністерстві організовано виконання вимог законів України, актів та доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України, наказів та доручень Міністра щодо посилення контролю і підвищення персональної відповідальності керівників усіх рівнів за своєчасне та змістовне їх виконання.

Здійсненими комплексними заходами впродовж I кварталу 2012 року забезпечено виконання у встановлені строки 2 тис. 916 контрольних документів (за аналогічний період 2011 року - 2 тис. 867, збільшення на 2 %).

В апараті Міністерства опрацьовано 7 тис. 319 одиниць вхідної та 3 тис. 31 - вихідної кореспонденції (відповідно 8 тис. 951 та 4 тис. 332). Обсяги документообігу як в апараті Міністерства так і в територіальних органах у порівнянні з минулим роком зменшились.

Загальна кількість звернень громадян до Міністерства також зменшилась на 19 % (з 664 до 537). Всі звернення розглянуті у встановлені законодавством терміни.

Найчисельнішими за кількістю продовжують залишатися звернення з чорнобильських питань - 226, або 42 % від загальної кількості (275 (41 %). Кількість звернень зменшилась на 49, або на 18 відсотків.

Звернень громадян з питань запобігання надзвичайним ситуаціям природного та техногенного характеру, надання допомоги потерпілим внаслідок стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій надійшло 57 (61), зменшення на 7 %; з питань техногенної безпеки - 102, з них стосовно пожежної безпеки - 76 (84), зменшення на 10 %.

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) розглянуто у встановленому порядку 69 інформаційних запитів.

Однак наряду з позитивними здобутками продовжують мати місце факти поверхневого відпрацювання документів. Розробниками нормативно-правових актів не в повному обсязі дотримуються вимоги Регламенту Кабінету Міністрів України та Правил підготовки проектів актів Кабінету Міністрів України.

Збільшилась кількість проектів нормативно-правових актів, які повертались Кабінетом Міністрів України до Міністерства на доопрацювання - 10 (8), збільшення на 25 %. Розробниками цих проектів є Департамент ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року - 3, Державна інспекція техногенної безпеки України - 2, Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України - 2, Державне агентство України з управління зоною відчуження - 1, Департамент фінансового забезпечення та інвестицій - 1, Департамент цивільного захисту - 1.

До Адміністрації Президента України та до Кабінету Міністрів України направлялось 6 подань про перенесення строків виконання завдань, виконавцем яких визначено Державне агентство України з управління зоною відчуження.

За фактами порушень виконавської дисципліни та недоліків в організаційній роботі щодо виконання документів за I квартал 2012 року в МНС видано 3 накази, 4 посадові особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

З метою безумовного виконання вимог Президента України, Прем'єр-міністра України та Міністра з питань подальшого зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення належного рівня розгляду звернень громадян та інформаційних запитів, підвищення особистої відповідальності керівного складу і кожного працівника за своєчасне виконання контрольних документів, колегія вирішила:

1. Інформацію про стан виконавської дисципліни та дотримання вимог Законів України "Про звернення громадян" і "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) взяти до відома.

2. Заступникам Міністра, керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України, керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства, головних територіальних управлінь (територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь тримати на особистому контролі питання своєчасного, якісного та повного виконання актів та доручень.

Строк - постійно


3. Начальникам територіальних органів МНС України продовжити роботу щодо впровадження автоматизованого електронного документообігу та контролю виконання актів та доручень.

4. Департаменту організаційно-контрольної роботи (Бойко А. П.):

4.1. Розробити та подати на затвердження графік проведення цільових перевірок питань планування та організації роботи, виконавської дисципліни, розгляду звернень громадян та інформаційних запитів ведення діловодства та архівної справи в територіальних органах МНС України.

Строк - до 20 квітня 2012 року


4.2. Продовжувати практику проведення практичних занять з питань виконавської дисципліни із керівниками самостійних структурних підрозділів Міністерства та працівниками, відповідальними за контроль і діловодство.

Строк - друга середа кожного місяця


4.3. Провести навчально-методичний збір із керівниками підрозділів планування, аналітичного та документального забезпечення територіальних органів МНС України.

Строк - друга декада травня 2012 року


5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сиротіна В. Г.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали