КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 11 листопада 2011 року N 6.2

Про стан виконавської дисципліни та дотримання вимог Закону України "Про звернення громадян" за 9 місяців 2011 року

Загальна кількість документів, що перебувала на контролі у звітному періоді - 3085, з яких виконано вчасно - 2177 документів, порушення термінів виконання допущено у 292 випадках.

Із 111 завдань, що визначались актами, дорученнями Президента України та листами Адміністрації Президента України, 69 - виконано вчасно, 8 - з порушенням терміну виконання (Департаментом фінансово-економічної політики - 1, Департаментом стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу - 4, Департаментом електроенергетики - 1, Департаментом майнових відносин та управління корпоративними правами - 1, Департаментом промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту - 1), 34 - виконання триває.

Із 76 завдань за дорученнями та листами Верховної Ради України, 58 - виконано вчасно, 11 - з порушенням терміну, 7 - виконання триває.

Із 2408 завдань, що визначені актами та дорученнями Кабінету Міністрів України, виконано вчасно - 1683, виконано з порушенням установлених термінів - 252, перебуває на виконанні - 473.

Без порушень термінів виконання контрольних доручень працюють такі структурні підрозділи: Департамент з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва (Бойцун Н. Є.), Департамент управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.), Управління трудової та соціальної політики (Левчук Т. І.).

Рівень виконавської дисципліни за 9 місяців поточного року, порівняно з відповідним періодом 2010 року, поліпшено майже в усіх структурних підрозділах.

Проте, в окремих підрозділах роботу з опрацювання та виконання контрольних документів організовано ще не належним чином, про що свідчать випадки порушення термінів реалізації завдань.

Найбільше порушень контрольних завдань від загальної кількості документів, що перебували на контролі у структурному підрозділі: у Департаменті стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу - 81 доручення (8 %); у Департаменті фінансово-економічної політики - 56 доручень (8 %); у Департаменті з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива - 100 доручень (8 %); у Департаменті вугільної промисловості - 29 доручень (7 %).

Опрацьовано 177 звернень та запитів народних депутатів України, виконано вчасно - 165, перебуває на виконанні - 12.

До Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за 9 місяців 2011 року надійшло 2516 звернень громадян, у тому числі - 1300 колективних. З яких 95,5 % перебували на контролі.

Щотижня Департамент управління персоналом та документального забезпечення готує інформацію до нарад під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Бойка Ю. А. та заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України - керівника апарату Макухи В. О. стосовно стану виконавської дисципліни в апараті Міністерства, де розглядаються проблеми та заходи для своєчасного виконання доручень, які перебувають на контролі в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.

За результатами нарад, наказами від 11 серпня 2011 року N 381 (Наказ N 381) та від 27 вересня 2011 року N 546 "Про заходи щодо посилення виконавської дисципліни в апараті Міненерговугілля" зменшено розмір премії 7 керівникам структурних підрозділів.

У Міністерстві триває наполеглива робота, спрямована на своєчасне виконання доручень Кабінету Міністрів; врегулювання розбіжностей проектів нормативно-правових актів, головним розробником яких є Міненерговугілля; скликання узгоджувальних нарад із зацікавленими органами виконавчої влади; співпрацю з причетними інституціями тощо.

Колегія вирішила:

1. Першому заступнику Міністра Поповичу І. М., заступнику Міністра - керівнику апарату Макусі В. О., заступнику Міністра Чеху С. М. - взяти під особистий контроль виконання в структурних підрозділах (за напрямами діяльності) завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, запитів та звернень народних депутатів України.

Термін - постійно

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Міненерговугілля, підприємств, установ та організацій сфери його управління

- проаналізувати стан виконання доручень керівництва Міністерства, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, з метою виявлення та усунення причин неодноразового подовження термінів виконання;

- забезпечити належну організацію взаємодії з іншими органами виконавчої влади в процесі розроблення актів законодавства, приділити уваги непередбачуваним ситуаціям, ускладненням та перешкодам виконанню завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, - доповідати заступнику Міністра за напрямом діяльності;

- взяти на особистий контроль своєчасність розгляду звернень і запитів народних депутатів та громадян, а також інформаційних запитів;

- запровадити щоденний моніторинг виконання завдань у підпорядкованих структурних підрозділах.

Термін - постійно

3. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) - інформувати керівництво Міністерства про стан виконавської дисципліни в апараті Міненерговугілля.

Термін - постійно

4. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О., ДП НЕК "Укренерго" (Ходаківський А. М.) - забезпечити функціонування автоматизованої системи "Облік і контроль виконання документів" у відповідному форматі та налагодити належну роботу системи електронного документообігу для нових аналітичних форм, на основі наявних показників, керуючись вимогами розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2011 року N 1014-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні" (План N 1014-р).

Термін - грудень 2012 року

5. Керівникам компаній, підприємств, організацій, що належать до сфери управління Міненерговугілля - забезпечити неухильне виконання графіка прийому громадян з метою розв'язання найгостріших проблем заявників на місцях.

Термін - постійно

6. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.), Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Скоропад В. В.) - забезпечити оприлюднення рішення колегії на веб-сайті Міненерговугілля та інших засобах масової інформації.

 

Голова колегії,
Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали