КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 жовтня 2011 року N 32

Про стан виплати заробітної плати на підвідомчих підприємствах, в установах і організаціях сфери управління МНС України

Розглянувши стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях сфери управління МНС України, колегія відзначає у цілому задовільний стан роботи із зазначеного питання.

Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ і організацій та сплати єдиного і страхових внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування перебуває на постійному контролі керівництва МНС України. Протягом поточного року не виникало заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та на економічно активних підприємствах.

В той же час існує заборгованість із виплати заробітної плати на економічно неактивних підприємствах, яка станом на 1 жовтня 2011 року становить 648,4 тис. гривень. Дорученням Кабінету Міністрів України та МНС України керівників підприємств-боржників зобов'язано щомісяця погашати не менш як на 15 % заборгованість із виплати заробітної плати, але ці вимоги не виконуються.

Впродовж третього кварталу поточного року допущено зростання заборгованості заробітної плати на державних підприємствах "Миронівське будівельно-монтажне управління" (Краснощок П. С.) зі 100 тис. до 136,1 тис. грн., "Українські спеціальні системи зв'язку" (Мирутенко М. М.) з 26,9 тис. до 93,6 тис. гривень. Залишилась на рівні попереднього кварталу заборгованість із заробітної плати на державному підприємстві "Управління капітального будівництва" (м. Київ) (Діденко В. М.). Виникла заборгованість у сумі 216,7 тис. грн. на державному підприємстві "Сокирницький цеолітовий завод" (Герей Р. В.).

На попередньому рівні залишилась заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України на державних підприємствах "Прилуцький завод "Пожспецмаш" (592,8 тис. грн.), "Білоцерківський завод "Еталон" (205,3 тис. грн.), "Управління капітального будівництва" (м. Київ) (107,4 тис. гривень). А впродовж вересня 2011 року заборгованість зросла на державних підприємствах "Сокирницький цеолітовий завод" з 132,4 тис. до 145,9 тис. грн., "Миронівське будівельно-монтажне управління" з 209,9 тис. до 217,8 тис. грн., "Українські спеціальні системи зв'язку" з 41 тис. до 46,4 тис. гривень.

У зв'язку із зазначеним та пріоритетністю питань своєчасної виплати заробітної плати і сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування колегія вирішила:

1. Інформацію про стан виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій сфери управління МНС України взяти до відома.

2. Суворо вказати голові ліквідаційної комісії Державного підприємства "Миронівське будівельно-монтажне управління" Краснощоку П. С. на невиконання доручень МНС України щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

3. Керівникам підприємств-боржників "Сокирницький цеолітовий завод" Герею Р. В., "Управління капітального будівництва" (м. Київ) Діденку В. М., "Миронівське будівельно-монтажне управління" Краснощоку П. С., "Українські спеціальні системи зв'язку" Мирутенку М. М.:

3.1. Забезпечити неухильне виконання наказу МНС України від 22.08.2011 N 869 "Про погашення заборгованості із заробітної плати" щодо щомісячного погашення не менш як на 15 % заборгованості із виплати заробітної плати. Про результати доповідати через Департамент фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.).

Строк - щомісяця до 7 числа наступного за звітним місяця

3.2. Подати до Міністерства оформлені належним чином графіки погашення заборгованості із заробітної плати з урахуванням відповідних рішень Уряду та МНС України.

Строк - до 1 листопада 2011 року

4. Звернути особливу увагу керівників державних підприємств "Прилуцький завод "Пожспецмаш" Зорі В. М., "Білоцерківський завод "Еталон" Мельника О. В., виконуючих обов'язки директорів ДП "Управління капітального будівництва" Діденка В. М., "Сокирницький цеолітовий завод" Герея Р. В., головам ліквідаційних комісій "Миронівське будівельно-монтажне управління" Краснощока П. С., "Українські спеціальні системи зв'язку" Мирутенка М. М. на необхідність погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України.

5. Покласти контроль за виконанням графіків погашення заробітної плати та погашення заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України:

на Департамент ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.) - по державних підприємствах "Управління капітального будівництва", "Миронівське будівельно-монтажне управління", "Сокирницький цеолітовий завод", "Прилуцький завод "Пожспецмаш", "Білоцерківський завод "Еталон";

на Управління зв'язку та оповіщення (Лоєнко А. О.) - по Державному підприємству "Українські спеціальні системи зв'язку".

Про результати щомісяця інформувати Департамент фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.) для наступної доповіді Міністрові.

6. Помічнику Міністра Казьміну В. М., Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Управлінню правового забезпечення (Поворозник Р. Р.) проаналізувати причини виникнення заборгованості у підприємств системи МНС по заробітній платі, причини зволікання у її погашенні та підготувати проекти відповідних актів (роз'яснень).

Строк - до 10 листопада 2011 року

7. Помічнику Міністра Казьміну В. М., Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.) на підставі аналізу причин зволікання у погашенні заборгованості по заробітній платі підготувати пропозиції щодо заміни керівників відповідних підприємств (голів ліквідаційних комісій).

Строк - до 10 листопада 2011 року

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали